З нагоди 30-річчя Незалежності України в парку Гірників був проведенний перший легкоатлетичний забіг у якому брали участь діти та дорослі. Активними учасниками забігу були вихованці шкільного спортивного клубу "Пума-юніор".
Після символічного забігу всі бажаючі мали змогу перевірити свою швидкість та витриваліть у подоланні дистанції.
Перможціями стали:
дівчата:
- Бадова Поліна -
І місце
- Калюка Олена -
ІІ місце
- Павлова Юлія -
ІІІ місце
юнаки:
- Козаченко Олександр -
І місце
- Микита Хилько -
ІІ місце
- Галушко Олександр -
ІІІ місце













Комментариев нет:
Отправить комментарий