Блог вчителя фізичної культури Бруско Сергія Миколайовича

«Найкращий спортсмен місяця

Вересень

Визначено найкращого  спортсмена за вересень - 2018
На розгляд комісії спортивного клуба «ПУМА-ЮНІОР» було висунуто кандидатури спортсменів, які досягли високих результатів протягом вересня у шкільних і міських змаганнях.
Діденко Вікторія отримує відзнаку "Найкращий спортсмен місяця"

Жовтень

Віктор Шевченко отримує відзнаку «Найкращий спортсмен місяця»
Комісія спортивного клубу «ПУМА-ЮНІОР» визначили кращого спортсмена за спортивними результатами минулого місяця. У жовтні ним став призер з осіннього кросу , призер змагань «Козацьки розваги» учень 11-го кл., Віктор Шевченко.
«Спортсмен місяця». Такий титул з вересня можуть отримувати найкращі спортсмени шкільного спортивного клубу "ПУМА-ЮНІОР". Вчителі фізичної культури дали старт новому проектові.
Листопад

Олександр Галушко - найкращий спортсмен листопада
Спортивний клуб «ПУМА-ЮНІОР» визначив Галушко Олександра найкращим спортсменом останнього осіннього місяця.

Грудень

Андрій Сухотінцев отримує відзнаку «Найкращий спортсмен місяця»
Комісія спортивного клубу «ПУМА-ЮНІОР» визначили кращого спортсмена за спортивними результатами минулого місяця. У грудні ним став юний шахист, учень 8-го класу Сухотінцев Андрій. Кращий ігрок, який здобув перемогу в поєдинках за шахову корону.

Січень

Стусь Олександр - найкращий спортсмен січня
31 січня, відбулося засідання спортивного клубу «ПУМА-ЮНІОР». На якому визначали кращого спортсмена місяця.
Отже, звання отримує учень 5-Б класу Стусь Олександр, який став призером зональних обласних змагань з футзалу.

Лютий

Хомюк Вадим отримує відзнаку «Найкращий спортсмен місяця»
По закінченню лютого 2019 року за підсумками виступів спортсменів СК «ПУМА-ЮНІОР» визначено кращого спортсмена місяця.
Отже, звання отримує учень 5-А кл., Хомюк Вадим, який посів перше місце з ЗФП серед хлопців у віковій групі 2008-2009 р.н.,(першость відділення легкої атлетики КДЮСШ)

Березень

Молочна Аріна – найкращий спортсмен клубу за підсумками березня
Шкільний Спортивний Клуб "ПУМА-ЮНІОР" визначив найкращого спортсмена місяця за підсумками виступів у березні 2019 року. Більшістю голосів березневим лауреатом обрано ученицю 6-А кл., Аріну Молочну. .
Це почесне звання Аріна здобула завдяки успішним виступам на міських змаганнях з легкої атлктики.

Квітень
Комісія спортивного клубу «ПУМА-ЮНІОР» визначала
володарів титулу «Найкращий спортсмен місяця».
Цього разу лауреатів двоє – учениця 7-А кл., Яремчак Марія
та учень 11-го кл., Танчанець Єгор.

Нагадаємо, в середині квітня у місті Покров відбулись
шкільні зиагання з легкоатлетичного чотириборства
Команда Шкільного Спортивного Клубу «ПУМА-ЮНІОР», у складі: Павлової Юлії (7-Б клас), Яремчак Марії (7-А клас),
Яценко Карини (7-А клас), Шуліки Аліси (7-А клас), Натиканої Анни (7-А клас) посіли почесне ІІ місце. Яремчак Марія в особистому заліку з бігу на 500 метрів посіла І місце.

11 квітня відбулися міські змагання з фізичної підготовки допризовників. Команда Шкільного Спортивного Клубу «ПУМА-ЮНІОР» у складі: Баранніка Сергія, Галушко Олександра, Козаченко Дмитра, Бурмаги Даніеля,
Демідова Даніїла, Танченця Єгора та Шевченка Віктора
посіли ІІІ місце серед команд освітніх закладів у забігу
на один кілометр та ІІ місце – з бігу на 100 метрів,
Танченець Єгор в особистому заліку з бігу на 100 метрів посів ІІІ місце серед юнаків нашого міста 2001 р.н. і менше.

«Спортсмен місяця» - такий титул з вересня-2018 можуть отримувати найкращі спортсмени шкільного спортивного клубу "ПУМА-ЮНІОР".

Травень

Учениця 7-А класу  Яценко Карина
отримує відзнаку «Найкращий спортсмен місяця»
Це почесне звання Карина здобула завдяки успішним виступам на міських, обласних  змаганнях з легкої атлктики.