Блог вчителя фізичної культури Бруско Сергія Миколайовича

День спортивних перемог ! 🏅🏆🥇

Тільки завдяки своїй завзятості, працьовитості і прагненню домогтися бажаної мети спортсмени здобувають перемоги. Часом шлях до цього п’єдесталу триває кілька років…

4-й рік на базі КЗ «НВО» працює секція з легкої атлетики.. Учні нашої школи із задоволенням відвідують тренування, які починаються з серпня місяця і тривають весь навчальний рік.
    4-й рік юні спортсмени є учасниками, призерами і переможцями багатьох змагань. Цей рік не став винятком – 13 призових місць у здобутку наших легкоатлетів у першості КДЮСШ «Манганіт» з легкої атлетики пам’яті тренера-викладача В.І.Бойко, який пройшов 28 вересня 2019 р. Понад 180 спортсменів міста Покров взяли участь в цих змаганнях