1.10 2021 року в м. НІКОПОЛІ на стадіоні СК "Електрометалург" був проведений VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ турнір з легкої атлетики на призи ЗТУ Цицарикової М. А.
В цих змаганнях приняли участь вихованці КДЮСШ "МАНГАНІТ" в різних вікових групах.
Переможцями та призерами стали:
Козаченко Олександр -
місце, дистанція 100м.
(учень НВО)
Скірдов Юрій -
місце, дистанція 200м
(СЗШ 6)
Хилько Микита -
місце, дистанція 60 м,
(НВО)
Іванський Ілля-
місце, дистанція 800м,
(СЗШ 9)
Опря Юлия -
місце, дистанція 60м
(СЗШ 9)
Коротков Кирило -
місце, дистанція 800 м (НВК 1)
Михеєнко Аріна -
місце, дистанція 800 м
(СЗШ 6)
Губа Роман -
місце, дистанція 800 м
(НВК 1)
Лавочников Герман -
місце, дистанція 60м,
місце, дистанція 200 м
(КЗ "Ліцей" )
В змаганнях брали участь команди з різних областей і міст України.
Всі вихованці КДЮСШ "Манганіт" показали достойні результати.
Команди до змагань готували :
Шинкаренко В. Д., Бруско С. М., Вербицька М. Д.
За свої здобутки переможці і призери були нагороджені медалями

, грамотами і пам'ятними кубками
.
Вітаємо всіх з вдалими стартами. 











Комментариев нет:
Отправить комментарий